Author: c***n
Date:
Review: I was worried 😟 before buying this hair, but I did not regret buying it, so beautiful, no shedding, no tangled it just right
顏色: SNatural
Price: HK$1,008.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Basic No Lace Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Medium Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 195 g |
| 長度 | 50.8 cm |
| 頭圍 | 56-59 cm |
| SKU | sb2402026461925849 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 7869081 people said the quality is very good!
Author: c***n
Date:
Review: I was worried 😟 before buying this hair, but I did not regret buying it, so beautiful, no shedding, no tangled it just right
顏色: SNatural
Author: r***3
Date:
Review: Absolutely beautiful hair natural thickness and comfortable cap. The fringe was easy to trim up. Love it.
顏色: SNatural
Author: s***e
Date:
Review: good quality 👌 👏 👍 🙌 😌 💯 nice
顏色: SNatural
Author: j***k
Date:
Review: Super perfeita. Eu to viciada em comprar as siga humanas com vcs ameeei a qualidade e o cuidado com o envio
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.